Aktualności

AktualnościInstytut Techniki

Wyróżnienie dla absolwenta kierunku automatyki i robotyki

kurzydym2

Wyróżnienie dla absolwenta kierunku automatyki i robotyki

Absolwent kierunku automatyka i robotyka wyróżniony w konkursie firmy ASTOR. Pan Damian Kurzydym (na zdjęciu trzeci od prawej), bo o nim mowa 28 listopada 2014 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie zaprezentował swoją pracę magisterską za co został wyróżniony.

Dziękujemy Panu Damianowi za to, że podzielił się z nami ową wiadomością oraz za ciepłe i miłe słowa kierowane pod adresem znakomitej kadry szkolącej w murach naszej Uczelni.

Frag. korespondencji p. Damiana:
…Osobiście mogę polecić każdemu, kto chce wybrać się na studia -kierunek Automatyka i Robotyka PWSZ w Raciborzu. Uczelnia posiada doskonałe zaplecze wiedzy i doświadczenia. Pozwoliła mi pogłębić swoją wiedzę i rozwinąć umiejętności inżynierskie, dzięki którym byłem doskonale przygotowany na studia magisterskie.
Na koniec mogę również dodać, iż wszyscy moi koledzy z którymi kończyłem studia nie mieli problemu z znalezieniem pracy, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważne.

Szczegóły konkursu: http://www.astor.com.pl/partnerzy/centrum-prasowe/wydarzenia/9762-mocny-start-w-kariere-inzyniera-konkurs-prac-dyplomowych-astor-2014-rozstrzygniety.html

kurzydym1