Kampus

ZOBACZ AKADEMIĘ NAUK STOSOWANYCH W RACIBORZU

ZOBACZ AKADEMIĘ NAUK STOSOWANYCH W RACIBORZU

Budynek z historią w centrum Raciborza

Nasza uczelnia znajduje się na ul. Akademickiej 1
(w pobliżu ul. Słowackiego i ul. Matejki). To właśnie tu od ponad 70 lat znajduje się centrum kształcenia w Raciborzu. 

raciborz-rynek-1

Racibórz - miasto Akademickie

Historia kształcenia wyższego, sięga w Raciborzu lat 50. XX wieku. Symbolem międzypokoleniowej dumy raciborzan jest ulica Akademicka, na której od 2022 roku znajduje się nasza Uczelnia. Oprócz Akademii Nauk Stosowanych, urokliwego rynku i pięknego Zamku Piastowskiego, miasto oferuje znacznie więcej możliwości. Sprawdź!

Zobacz z domu!

Chcesz zobaczyć jak wygląda Uczelnia? Nic prostszego! Zapraszamy szkoły na wycieczki zorganizowane, a osoby indywidualne do wirtualnej wycieczki!

Budynek główny ul. Akademicka 1

Budynek główny to serce naszego akademickiego kampusu. Składa się z dwóch części (A i B). W tym miejscu znajdują się: Rektorat, sale wykładowe, laboratoria, sale multimedialne, sekretariaty Instytutów, Dział Obsługi Studenta, biblioteka… 

Miejsce w którym znajduje się Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu jest dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. 

Budynek Instytutu Architektury

W tym miejscu uczą się studenci kierunku Architektura oraz Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. W budynku znajdują się profesjonalne pracownie architektoniczne i artystyczne. 

Udogodnienia dla Studentów

Zobacz na co możesz liczyć