Uroczysta Msza Św. w intencji PWSZ w Raciborzu

foto-marek_rokosz_27

Uroczysta Msza Św. w intencji PWSZ w Raciborzu

16 października w samo południe w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Raciborzu odbyła się inauguracyjna Msza Święta w intencji studentów i pracowników Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu.

Uroczystość celebrował biskup diecezjalny gliwicki prof. dr hab. Jan Kopiec. O oprawę muzyczną zadbał z kolei chór Parafii św. Anny w Babicach pod dyrekcją Brygidy Tomali. Msza miała wyjątkowy charakter ze względu na obchodzone w tym roku 15-lecia istnienia PWSZ w Raciborzu.

fot. Michał Sobczyk FOTON

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]