Aktualności

RUSS

Juwenalia Raciborskie 2017 [ZAPOWIEDŹ]

foto-Daniel-Chyrchel-8

Juwenalia Raciborskie 2017 [ZAPOWIEDŹ]

W tym roku będziemy się bawić 19 maja i ponownie impreza odbędzie się na Zamku Piastowskim w Raciborzu. W tym roku na scenie pojawią się: DPSA, Cała Góra Barwinków, Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów (laureat tegorocznej edycji Bitwy Kapel) oraz gwiazda wieczoru – zespół Lao Che.

Podczas tegorocznego święta studentów nie zabraknie również gry miejskiej, tym razem organizowana jest śladami 800-lecia Raciborza. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: (https://www.facebook.com/pwsz.rac.juwenalia/?fref=nf)

Ponownie Juwenalia Raciborskie zagoszczą na teren Zamku Piastowskiego. Wydarzenie odbędzie się 19 maja. W tym roku na scenie pojawią się: DPSA, Cała Góra Barwinków, Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów (laureat tegorocznej edycji Bitwy Kapel) oraz gwiazda wieczoru – zespół Lao Che. Podczas tegorocznego święta studentów nie zabraknie również gry miejskiej, tym razem organizowana jest śladami 800-lecia Raciborza.

Zmianie uległ dzień tygodnia, w którym odbędzie się to wydarzenie – zazwyczaj Juwenalia Raciborskie organizowane były w środku tygodnia, w tym roku będzie to piątek. Za organizację Juwenaliów odpowiedzialna jest Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu przy pomocy uczelni. Wydarzenie wspiera m.in. Miasto Racibórz oraz Powiat Raciborski.