Aktualności

AktualnościInstytut Architektury

Egzamin wstępny na studia architektoniczne w Raciborzu

20160628_113506

Egzamin wstępny na studia architektoniczne w Raciborzu

22 czerwca 2017 o godzinie 9:00 w budynku PWSZ w Raciborzu przy ulicy Łąkowej 31 odbędzie się egzamin wstępny na kierunek architektura.

Architektura – kierunek cieszący się uznaniem od kilku lat z sukcesem kształci studentów oferując  bezpłatne  studia I stopnia (3,5 roku) zapewniające uzyskanie tytułu inżyniera architekta i umożliwiające podjęcie pracy w zakresie projektowania architektonicznego, OZE (odnawialnych źródeł energii), projektowania zrównoważonego i krajobrazu, w wykonawstwie oraz w nadzorze budowlanym. W nadchodzącym roku akademickim raciborska Uczelnia oferuje także moduł kształcenia w języku angielskim.

Uzyskany dyplom inżyniera umożliwia kontynuację studiów na poziomie II stopnia na dowolnym Wydziale Architektury prowadzącym studia magisterskie zarówno w kraju jak i za granicą.

Jakość kształcenia zapewnia międzynarodowa kadra wykładowców, którą  stanowią uznani profesorowie z Politechniki Śląskiej, Politechniki Krakowskiej, ASP w Krakowie i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, a także profesorowie pozyskani z ośrodków z zagranicy,  praktycy z międzynarodowym doświadczeniem dydaktycznym i projektowym.

Kierunki techniczne to dziś niewątpliwie nieograniczone możliwości znalezienia satysfakcjonującej pracy. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu zaprasza do studiowania na kierunku architektura

Kandydaci rejestrują się drogą elektroniczną w Systemie Internetowej Rekrutacji na stronie sir.pwsz.raciborz.edu.pl i dnia 22 czerwca przystępują do egzaminu z uzdolnień plastycznych.

Sprawdź ofertę pozostałych kierunków studiów, a jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz do nas.

BIURO REKRUTACYJNE

Telefon
tel. bezpośrednio +48 32 418-23-18
tel. przez centralę +48 32 415-50-20 wew. 175

Fax +48 32 415-50-20 wew. 169
E-mail rekrutacja@pwsz.raciborz.edu.pl

PUNKT REKRUTACJI czynny od poniedziałku do piątku

od godz. 8°° do 15°°
Adres
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
47- 400 Racibórz
ul. Słowackiego 55

Lokalizacja
Główny Budynek PWSZ
Parter – punkt rekrutacji