AktualnościInstytut Architektury

Czym jest dobra architektura?

Pod takim hasłem Instytut Architektury PWSZ w Raciborzu rozpoczął cykl spotkań dla maturzystów, które potrwają do maja 2019. Pierwsze spotkanie w Nowym Roku odbyło się w czwartek 17.01.br. a Instytut Architektury gościł uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych z Raciborza. Uczestnicy spotkania mieli możliwość poznania nie tylko wykładowców, warunków studiów na planowanych przyszłych kierunkach  Architektura i Edukacja Artystyczna ale przede wszystkim przyjrzeć się jak wygląda sama edukacja oraz późniejsza praca architekta i architekta wnętrz.

Podczas wykładu prezentowanego przez dr inż. arch. Adama Bednarskiego mogli dowiedzieć się jak architekci postrzegają przestrzeń i spróbować podyskutować i odpowiedzieć na pytanie czym jest dobra architektura? Wizytę wzbogaciło spotkanie z dr Karoliną Stanieczek oraz dr Henrykiem Fojcikiem wykładowcami  przedmiotów artystycznych. Podczas wizyty uczniowie mieli również możliwość  rozmowy ze studentami i sprawdzenia swoich predyspozycji do podjęcia w przyszłości tego interesującego kierunku.

ARCHITEKTURA ORAZ EDUKACJA ARTYSTYCZNA ZAPRASZAJĄ  www.pwsz.raciborz.edu.pl/rekrutacja/kierunki/architektura

Czym jest dobra architektura?