Aktualności

Aktualności

3. edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa ARP S.A. na najlepszą pracę

3. edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa ARP S.A. na najlepszą pracę

Najlepsza praca

Konkurs na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską, magisterską, zorganizowany już po raz trzeci przez Agencję Rozwoju Przemysłu S.A., został objęty honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz patronatami Ministra Edukacji i Nauki i Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

Ma on na celu wzmacnianie współpracy pomiędzy światem nauki i biznesu oraz zaangażowanie w rozwój gospodarki opartej na wiedzy. Jest skierowany do studentów i absolwentów Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych z siedzibą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, których rektorzy zrzeszeni są jako członkowie zwyczajni w  stowarzyszeniu pod nazwą Konferencja Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych.

Warto się zgłosić!

– Program „Kadry dla przemysłu” to nie tylko współpraca szkół średnich zawodowych i technicznych oraz szkół wyższych z przedsiębiorstwami z Grupy ARP, ale także cieszący się dużą popularnością konkurs o Nagrodę Prezesa ARP na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską i magisterską. Już po raz trzeci pragniemy zaprosić studentów Państwowych Wyższych Uczelni Zawodowych oraz ich promotorów do składania swoich prac, spośród których specjalnie wyłoniona komisja wybierze najlepsze z nich. Z roku na rok nasz Program rozszerzany jest o nowe elementy, dlatego też spełniając Państwa oczekiwania, zmienia się również nasz Regulamin. III edycja wzbogacona została o dodatkową nagrodę dla laureatów I miejsca w każdej z kategorii. Oprócz nagrody pieniężnej dajemy Państwu szansę odbycia stażu w ARP S.A. lub jednej ze spółek z Grupy ARP. Listę wybranych spółek zakomunikujemy Państwu w terminie do 30.06 za pośrednictwem strony www.kadrydlaprzemyslu.pl oraz www.arp.pl . Zapraszam wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w kolejnej już edycji konkursu – powiedział Paweł Kolczyński, Wiceprezes ARP S.A.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.kadrydlaprzemyslu.pl.

Więcej o laureatach z PWSZ w Raciborzu

https://www.pwsz.raciborz.edu.pl/2019/10/30/sukces-absolwenta-automatyki-i-robotyki/
Sukces absolwenta Automatyki i Robotyki Pana inż. Romana Fiołki
https://www.pwsz.raciborz.edu.pl/2019/09/26/agencja-rozwoju-przemyslu-wyroznila-prace-absolwenta-instytutu-architektury/
Wyróżnienie dla studenta Instytutu Architektury, Jonasza Matuszczyka