Aktualności

AktualnościInstytut Architektury

Akcja koszulki dla szpitali COVID

IMG-20220112-WA0002

Akcja koszulki dla szpitali COVID

„Prawdziwą miarą człowieka jest to,

jak traktuje kogoś, kto nie może mu się w żaden sposób odwdzięczyć.”
                                                                                                                                    Ann Landers

Rok 2022 zaczął się dla społeczności akademickiej naszej Uczelni wyjątkowo dobrze – otrzymaliśmy podziękowania personelu medycznego Szpitala Zakonu Bonifratrów w Krakowie za naszą akcję “  koszulki dla szpitali COVID“ .   

Gorące podziękowania skierowane w stronę RUSS oraz wszystkich studentów i pracowników zaangażowanych w akcję przekazano na ręce dyrektora Instytutu Architektury. Wyrazy szczególnego uznania za wysiłek i zaangażowanie dla p.Moniki Seget, która z ramienia naszej Uczelni odpowiedzialna była za współpracę i kontakt ze szpitalem.  Dziękujemy Państwu i liczymy na dalszą współpracę!

Gratulujemy i dziękujemy!

Szpital Zakonu Bonifratrów w Krakowie jest jednym z wielu , które z dniem 17 listopad 2021r. decyzją Ministra Zdrowia został zobowiązany do realizacji świadczeń opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. W tym celu przekwalifikowano Oddział Chorób Wewnętrznych, Angiologii i Geriatrii w oddziały tzw. “covidowe” .

Powodzenie akcji sprawiło, że kolejne placówki zwróciły się z prośbą o pomoc, a do akcji dołączają szkoły powiatu raciborskiego. Akcja Trwa!

Przekaż koszulki (T- shirt)

które trafią na szpitalne oddziały COVID

Dary można składać

w skrzyni w holu PWSZ

Zapraszamy do wsparcia

 RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.