Aktualności

Aktualności

Student ANS Patryk Goły finalistą konkursu na najlepszy biznesplan

20221205_1743321 kopia

Student ANS Patryk Goły finalistą konkursu na najlepszy biznesplan

Patryk Goły – student ANS na kierunku wychowanie fizyczne został Finalistą w tegorocznym Konkursie Na Najlepszy Raciborski Biznesplan organizowany przez Raciborski Inkubator Przedsiębiorczości, który jest prowadzony przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS a finansowany przez Miasto Racibórz.

Podczas poniedziałkowego wydarzenia zaprezentowanych zostało pięć najbardziej obiecujących pomysłów biznesowych zgłoszonych do konkursu. Wcześniej studenci Akademii mieli możliwość brać udział w zajęciach zorganizowanych przez doradcę zawodowego ANS Magdalenę Liszkę
na uczelni, które poprowadził doradca biznesowy z Inkubatora Przedsiębiorczości – pan Sebastian Garbacz.

Patryk wśród finalistów

W najlepszej piątce

Najlepszy pomysł wybrali członkowie komisji: wiceprezydent Dawid Wacławczyk, prezes Raciborskiej Izby Gospodarczej Tadeusz Ekiert i niegdysiejsza laureatka konkursu, dziś właścicielka firmy Creativa i nasza absolwentka – Julia Parzonka. Ich obrady poprzedziły krótkie prezentacje autorów biznesplanów oraz odpowiedzi na pytania. Fundatorem głównej nagrody – 5000 zł było miasto Racibórz. Do finałowej rozgrywki dopuszczono pięć z dwunastu propozycji biznesowych.

Pomysł na biznes

Wprawdzie zwyciężczynią VII edycji konkursu została Noemi Broża, z pomysłem na profesjonalną obsługę eventów Artegoma, ale Patryk Goły został wyróżniony za swój plan biznesowy pt. „Ball Masters, treningi indywidualne”, za który otrzymał nagrodę 1000 zł w postaci bonu do sklepu Komputronik i dwa lata darmowego Internetu od OstrogNet. Gratulujemy i życzymy sukcesów w realizacji swojego pomysłu na biznes!