Współpraca Uczelni ze szkołami średnimi z regionu

goscie_ans

Współpraca Uczelni ze szkołami średnimi z regionu

W poniedziałek 6.02.2023 r. w Uczelni gościliśmy doradców zawodowych ze szkół średnich z Raciborza, Kietrza i Rybnika. Nasze zaproszenie przyjęli doradcy z następujących szkół: Pani Anna Strojny reprezentująca Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu, Pani Agnieszka Michalczyk z Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Raciborzu, Pani Joanna Bończyk z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Raciborzu, Pan Dariusz Zuzok z CKZiU nr 1, Pani Beata Jakubik z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Raciborzu, Pani Aleksandra Strzebińczyk z Zespołu Szkół nr 3 w Rybniku oraz Pani Anna Rojek z Zespołu Szkół w Kietrzu.

Na spotkaniu z władzami Uczelni oraz przedstawicielami wszystkich Instytutów przedstawiono aktualną ofertę edukacyjną oraz wstępnie omówiono organizację dnia  otwartego w Akademii. W ramach Instytutów zaproponowano ciekawe zajęcia dla tegorocznych maturzystów, którzy odwiedza Akademię w ramach dnia otwartego. Goście mieli także okazję zapoznać się z pracą Centrum Digitalizacji.