AktualnościInstytut Studiów Edukacyjnych

XXXI Krajowa Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

kksnm_szwed3

XXXI Krajowa Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

W dniach 10-13 lutego 2023 r. w Łodzi odbyła się XXXI Krajowa Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki.

Nowe trendy edukacyjne

Hasło przewodnie „Matematyczna Manufaktura” towarzyszyło ponad sześciuset nauczycielom matematyki z całej Polski. Podczas licznych zajęć nauczyciele wymieniali się swoim doświadczaniem w prowadzeniu zajęć z matematyki na wszystkich poziomach kształcenia. Poznawali nowe trendy edukacyjne oraz praktyczne wnioski z badań naukowych w obrębie edukacji matematycznej.

Rozwój dla studentów

Jednym z koordynatorów i prowadzącym wykłady i warsztaty był nasz wykładowca, dr Tomasz Szwed. Z jego udziału w konferencji z całą pewnością skorzystają nasi studenci, przede wszystkim z kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studenci kierunków inżynierskich realizujących program matematyki i statystyki.