AktualnościInstytut Architektury

Wakacyjne warsztaty FOTONu

_FOTON w ABM 29.07.2024 (4)

Wakacyjne warsztaty FOTONu

Z inicjatywy członków Zarządu Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej FOTON w poniedziałkowe popołudnie, 29 lipca 2024 roku, w Arboretum Bramy Morawskiej odbyły się wakacyjne warsztaty fotograficzne.

Tematem pierwszego z cyklu spotkań była „Przysłona.” Prowadzący spotkanie, Stefan Krybus (członek grupy założycielskiej FOTON-u i absolwent kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych), przedstawił kreacyjne możliwości jednego z trzech elementów tzw. trójkąta ekspozycji, jakim jest przysłona. Tematem sierpniowych warsztatów będzie „Czas,” a wrześniowych – „ISO.”

W warsztatach brali udział studenci II roku Architektury i III roku Edukacji Artystycznej w zakresie sztuk plastycznych Instytutu Architektury Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu oraz turyści zwiedzający Arboretum Bramy Morawskiej.