AktualnościInstytut Architektury

Kreatywność CZASU, czyli wakacyjne warsztaty fotograficzne FOTON-u

fot.Stefan Krybus FOTON (3a)

Kreatywność CZASU, czyli wakacyjne warsztaty fotograficzne FOTON-u

Czas studenckich wakacji w pełni, jednak Studenckie Koło Naukowe Fotografii Artystycznej FOTON nie odpoczywa od możliwości poszerzania swoich horyzontów w zakresie szeroko rozumianej fotografii. Wczorajsze popołudnie 28 sierpnia zaowocowało kolejną wizytą w Arboretum Bramy Morawskiej, gdzie członkowie Koła zorganizowali drugie wakacyjne warsztaty fotograficzne, by wymienić się swoimi doświadczeniami w temacie kreatywnego wykorzystania parametru czasu w „trójkącie ekspozycji”.

Merytoryczny dialog prowadzony pomiędzy Stefanem Krybusem FOTON (członek grupy założycielskiej Koła) a Sebastianem Fusem FOTON (przewodniczącym Zarządu Koła) – bogato ilustrowany pokazem konkretnych działań z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu – pozwolił młodszym stażem koleżankom i kolegom wzbogacić wiedzę i umiejętności w kwestii wykorzystania parametru czasu w praktycznym działaniu. Uczestnikami warsztatów byli studenci II i III roku edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu. Tematem wrześniowej edycji będzie „fotograficzna czułość”, czyli ISO. Zapraszamy!