AktualnościEdukacja Artystyczna

Powarsztatowa wystawa „ZIMOWY SEN”

foto-jakub_krzyzek_foton_11

Powarsztatowa wystawa „ZIMOWY SEN”

ZIMOWY SEN – wernisaż wystawy powarsztatowej w Galerii Sztuki Współczesnej RCK.

autor zdjęć – Jakub Krzyżek FOTON

W pierwszym dniu wiosny – 21 marca br. – podsumowano kolejne warsztaty fotograficzne prowadzone w okresie ferii zimowych przez członków Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej FOTON pod kierunkiem dr Gabrieli Habrom-Rokosz, zorganizowane w ramach stałej współpracy pomiędzy Państwową Wyższą Szkołą Zawodową a Raciborskim Centrum Kultury. Impreza miała miejsce w Galerii Sztuki Współczesnej RCK, gromadząc liczne grono zainteresowanych fotografią. Wystawa potrwa do połowy kwietnia. W drugiej części Galerii można podziwiać tkaniny artystyczne dr. Piotra Wysogląda – wykładowcy zatrudnionego w Instytucie Sztuki PWSZ w Raciborzu oraz Uniwersytecie Śląskim w Katowicach – filia w Cieszynie.