AktualnościEdukacja ArtystycznaInstytut Studiów Edukacyjnych

„Rozmowy o fotografii”

fot.Iwona_Karwot_FOTON_3

„Rozmowy o fotografii”

2 marca w ramach cyklu „Rozmowy o fotografii” spotkali się studenci i absolwenci kierunku: Edukacja Artystyczna – członkowie Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej Foton, aby w tradycyjnie miłej atmosferze uczcić kolejny sukces artystyczny, tj. uzyskanie kwalifikacji do wystawy podczas XIV edycji Rybnickiego Festiwalu Fotografii. 14 autorów 25 fotografii wielkoformatowych będzie prezentowało projekt fotograficzny „Między słowem a obrazem” – http://festiwal.rybnik.pl/wystawy.html.

Przewodnicząca Zarządu Foton-u – Patrycja Piechula przedstawiła prezentację związaną z fotografią krajobrazu, dzieląc się radami, jakie uzyskała podczas warsztatów zorganizowanych w Rybniku-Chwałowicach. Podczas spotkania autorzy prac zaprezentowali propozycje do kolejnej wystawy pod hasłem: PRZEMIANY – kobieta w fotografii. Autorem fotorelacji jest Iwona Karwot Foton..