AktualnościInstytut Architektury

Prace dyplomowe studentów architektury wśród najlepszych w województwie

Nagrody TUP

Prace dyplomowe studentów architektury wśród najlepszych w województwie

W dniu 14.11.2017 w Bibliotece Śląskiej w Katowicach odbyła się prezentacja 15 najlepszych prac dyplomowych  zgłoszonych w drodze konkursu do Nagrody Katowickiego Oddziału Towarzystwa Urbanistów Polskich za prace dyplomowe i kursowe z zakresu urbanistyki, gospodarki przestrzennej i zrównoważonego rozwoju przyznawane autorom i promotorom prac wykonanych na uczelniach wyższych, mających swą siedzibę w województwie śląskim.

Miło nam poinformować, że aż 3 prace wykonane w Instytucie Architektury PWSZ w Raciborzu znalazły się w ścisłym finale na najlepszą pracę dyplomową.

Mateusz Gurnik, tytuł pracy: „Koncepcja rewitalizacji dworca i terenów przyległych w Raciborzu” promotor prof. dr hab. Jacek Włodarczyk

Marta Oleksiak, tytuł  pracy: „Re-kreacja, Projekt zespołu zabudowy jednorodzinnej na szlaku rekreacji w Dąbrowie Górniczej”, promotor: dr inż. arch. Wiesław Olejko

Adriana Waliduda, tytuł pracy: „Muzeum wolności w Nowym Yorku” promotor prof. Dr hab. Jacek Włodarczyk

Wyniki zostaną podane wkrótce.