Aktualności

Instytut Kultury Fizycznej i Zdrowia

Drużyny PWSZ w Raciborzu biorą udział w akademickich rozgrywkach w piłce siatkowej

IMG_6996

Drużyny PWSZ w Raciborzu biorą udział w akademickich rozgrywkach w piłce siatkowej

Wczoraj, 21 listopada rozpoczęła się kolejna edycja rozgrywek akademickich w piłce siatkowej. Nasze drużyny rozegrały turniej w Gliwicach na obiekcie Politechniki Śląskiej.

Nasze drużyny rozegrały turniej w Gliwicach na obiekcie Politechniki Śląskiej. Drużyna żeńska przegrała z gospodyniami oraz z zespołem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach w stosunku 2:0 w obu meczach. Zagrały w następującym składzie: Alicja Chrobak, Martyna Zieja, Angelika Kabut, Ewelina Bul, Aleksandra Tomala, Katarzyna, Kwapik, Weronika Fichna, Katarzyna Cichoń, Aleksandra Kosik, Nikol Wieder.

Drużyna męska rywalizowała natomiast z gospodarzami oraz zespołem AWF-u Katowice. Oba mecze zostały zakończone wynikiem 2:0 dla PWSZ. Zespół wystąpił w następującym składzie: Żeliński Paweł, Zasłonka Miłosz, Kręcichwast Kamil, Zawada Mikołaj, Ledwoń Kacper, Chałupiński Karol. Trenerem obu drużyn był Witold Galiński.