Aktualności

AktualnościBiblioteka

Nowe książki w IBUK Libra

Ibuk Libra

Nowe książki w IBUK Libra

Biblioteka PWSZ wykupiła dostęp do książek on – line IBUK Libra. Studenci oraz pracownicy mają teraz do dyspozycji aż 548 tytułów książek oraz czasopism.

IBUK Libra to pierwsza w Polsce czytelnia internetowa, pozwalająca na pracę z książką 24 godziny na dobę. Książki w formie on-line można czytać z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Czytelnicy mają dostęp do szerokiego wyboru podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim oraz wiele innych pozycji, w tym poradnikowych, z zakresu literatury faktu, słowników, przewodników. Co miesiąc wydawnictwo przygotowuje niespodziankę – książkę miesiąca, wybierając z bogatej oferty ciekawe reportaże, literaturę popularnonaukową, historię i biografie.

Studentów, wykładowców oraz pracowników, którzy nie posiadają aktualnego kodu dostępu, zapraszamy do Biblioteki PWSZ. Kody będą aktywne do września 2018 r. Studenci I roku, którzy otrzymali swoje kody PIN na zajęciach z przysposobienia bibliotecznego, nie muszą zgłaszać się po nowe. Więcej informacji na stronie http://biblioteka.pwsz.raciborz.edu.pl/ibuk/

 

Książka miesiąca „Przerwane igrzyska” Gabrieli Jatkowskiej oraz 548 tytułów książek on – line IBUK Libra już dostępne w Bibliotece PWSZ.