Aktualności

Instytut Techniki

Student Automatyki i Robotyki rozwija karierę

brzezny

Student Automatyki i Robotyki rozwija karierę

Nasz absolwent Martin Brzezny został doceniony przez lokalny portal naszraciborz.pl. Firma TBI w której pracuje od zakończenia studiów jest jednym z partnerów kształcenia na kierunku Automatyka i Robotyka w Instytucie Techniki.

Grupa TBI wciąż się rozwija i zatrudnia specjalistów dlatego „(…) postawiliśmy na współpracę ze szkołami i uczelniami technicznymi. Oprócz raciborskiego „Mechanika” nawiązaliśmy również współpracę z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Raciborzu, która kształci inżynierów automatyki (…).” /A. Milanowska/

Martin Brzezny pracuje w TBI Technology od 2 lat, jest absolwentem Automatyki i Robotyki w raciborskiej PWSZ i w Politechnice Śląskiej w Gliwicach. – Pracę w TBI rozpocząłem zaraz po studiach. Bardzo dużo nauczyłem się na samym początku, w trakcie programu wdrożeniowego i nadal uczę się bardzo wiele od doświadczonych operatorów CNC. Niedawno ukończyłem studia magisterskie, które dofinansował mi pracodawca. Cenię sobie świetną atmosferę w pracy i chęć dzielenia się wiedzą przez doświadczonych już pracowników – mówi Martin Brzezny (absolwent PWSZ w Raciborzu kierunku Automatyka i Robotyka).

Źródło: naszraciborz.pl