AktualnościInstytut Techniki

Studenci Automatyki i Robotyki PWSZ w Raciborzu w finale Mistrzostwa Polski Programistów PLC

mistrzostwa-Polski-programistów-PLC

Mistrzostwa Polski Programistów PLC, to pierwsze takie wydarzenie na skalę kraju! Organizowane przez studentów zrzeszonych w Stowarzyszeniu Naukowym Studentów „Automatyk” z Politechniki Wrocławskiej.

Celem mistrzostw jest popularyzacja sterowników PLC pośród przyszłych programistów automatyki przemysłowej i powiązanie ich z firmami branżowymi. Daje to uczestnikom niesamowitą okazję do sprawdzenia swoich możliwości, nawiązania kontaktów, a także wzięcia udziału w szkoleniach i warsztatach firm jakie będą odbywały się w dniu finału.

Finał odbędzie się 19.05.2018r. trzymamy kciuki.