Instytut Kultury Fizycznej i Zdrowia

III bieg po zdrowie Kędzierzyn-Koźle

Studenci masowali uczestników III Biegu po zdrowie w Kędzierzynie-Koźlu

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text]

Studenci II Roku Kierunku WF „Odnowa biologiczna” pojawili się w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie wykonywali masaż sportowy i wspomogli około 300 sportowców w różnym wieku biorących udział w „III biegu po zdrowie”. Pogoda, nastrój i dobra zabawa towarzyszyła sportowcom i studentom.

Bardzo dziękuję dyrekcji Instytutu Kultury Fizycznej i Zdrowia za wyrażenie zgody na pomoc studentów, którym bardzo dziękuję w imieniu moim i dyrekcji szkoły za profesjonalizm i wielkie zaangażowanie. Dziękuję opiekunowi studentów mgr Markowi Jendryskowi za tak profesjonalnie wyszkolenie studentów. Jestem pełna podziwu i bardzo dziękuję – Irena Pakosz, główny organizator III biegu.