Instytut Kultury Fizycznej i Zdrowia

Studenci na V Jastrzębskim biegu kobiet w Jastrzębiu Zdroju

Studenci na V Jastrzębskim biegu kobiet w Jastrzębiu Zdroju

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.2″]

Studenci PWSZ w Raciborzu o specjalności „odnowa biologiczna” i „trener personalny” wykonali masaż sportowy podczas Biegu Kobiet zorganizowanego w Jastrzębiu Zdroju. Masowali ponad 1000 zawodniczek przed i po starcie.

Bardzo dziękuję PWSZ w Raciborzu, ich studentom za tak fantastyczną pomoc dla naszych uczestniczek biegu – powiedziała dyrektor biegu – Zofia Florek. – Dziękuję opiekunowi studentów mgr Markowi Jendryskowi, że zgodził się i tym razem na przybycie ze swoimi studentami własnie do nas do jastrzębia. Przyglądałam się pracy studentów. Mieli jej bardzo dużo i jestem pod jej wrażeniem. Zapraszam serdecznie za rok – dodała Z. Florek.