AktualnościInstytut Studiów Edukacyjnych

Koła Naukowe Instytutu Studiów Edukacyjnych współpracują z Zamkiem Piastowskim

Zamek_w_Raciborzu_po_remoncie_(jesień_2013)_4

Koła Naukowe Instytutu Studiów Edukacyjnych współpracują z Zamkiem Piastowskim

W dniu 21.06 na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbyła się VII Zamkowa Noc z Duchami, w organizacji której miały swój udział członkinie Koła Naukowego Pedagogów i Koła Naukowego Resocjalizacja Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu pod nadzorem dr Gabrieli Kryk i dr Moniki Urbanek.

Dla najmłodszych studentki przygotowały wiele atrakcji: sztuczne blizny, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, przyrządzanie pitnych eliksirów według własnego upodobania oraz kącik małego naukowca w którym dzieci mogły własnoręcznie zrobić barwną ciastolinę, ciecz nienewtonowską oraz magiczny gaz który samodzielnie wypełniał balony. Maluchy chętnie obserwowały tańczącą kukurydzę oraz uciekający pieprz, którym same stworzyły pokazowe środowisko.

Na uczestników czekało również wiele innych niespodzianek, m.in: „Magiczne Shooow z Klaunem Dariusiem”, „Poszukiwanie ducha fizyki na Zamku Piastowskim”, obozowisko Słowian i Wikingów, warsztaty bębniarskie, fotobudka, bańki mydlane, występy wokalne i taneczne oraz fireshow

Koło Naukowe na Zamku Piastowskim