Aktualności

Aktualności

Trwa Plebiscyt na najbardziej znanych i zasłużonych absolwentów z woj. śląskiego. Kto zostanie Absolwentem XXI wieku?

absolwent-media

Trwa Plebiscyt na najbardziej znanych i zasłużonych absolwentów z woj. śląskiego. Kto zostanie Absolwentem XXI wieku?

Ludzie sukcesu, zaangażowani działacze, osoby z pasją i przede wszystkim.. absolwenci śląskich uczelni. To oni mają szansę na zwycięstwo w konkursie! Wśród kandydatów ponad setka osób. Nie zabrakło także absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu. Poznajmy nominowanych i cel wydarzenia.

Plebiscyt Absolwent XXI wieku to pierwsze wydarzenie na tak dużą skalę. Mieszkańcy województwa śląskiego oraz uniwersytety i szkoły wyższe zgłosili do udziału w konkursie ponad sto osób, które ich zdaniem warto uhonorować za dotychczasowe osiągnięcia. Te są niemałe. Każdy z pretendentów do tytułu Absolwenta XXI wieku może poszczycić się dokonaniami na różnych płaszczyznach. Nagrodzonych zostanie sześć osób w kategoriach: sport, biznes, kultura, działalność społeczna, samorząd i polityka oraz nauka.

Z pełną listą uczestników możesz zapoznać się tutaj: https://www.aplikuj.pl/absolwent/lista.

Z misją pomocy

Całe wydarzenie ważne jest nie tylko z punktu widzenia promocji sylwetek wybitnych absolwentów czy promocji szkolnictwa wyższego, ale również z uwagi na charytatywny cel, który mu towarzyszy. Organizator zdecydował się bowiem wspomóc Fundację „Dziecięce Marzenia”.

Głosy można oddawać bezpłatnie online, w terminie 01 października – 30 listopada 2018 roku. To nic nie kosztuje, a może przynieść wiele dobra! Po tym czasie zostaną wyłonieni zwycięzcy, których nazwiska poznamy 10 grudnia.

Plebiscyt odbywa się pod patronatem honorowym JM Rektor Ewy Stachury.

Więcej informacji na stronie: https://www.aplikuj.pl/absolwent.