Instytut Studiów Edukacyjnych

Klasy ogólne pod patronatem służb mundurowych w Instytucie Studiów Edukacyjnych

Studiuj resocjalizację w PWSZ w Raciborzu

Klasy ogólne pod patronatem służb mundurowych w Instytucie Studiów Edukacyjnych

W dniu 28 marca 2019 roku na zaproszenie dyrektora Instytutu Studiów Edukacyjnych  – dr Gabrieli Kryk, w murach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej gościli uczniowie KLAS OGÓLNYCH POD PATRONATEM SŁUŻB MUNDUROWYCH z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego wraz z nauczycielami.

Goście, po przywitaniu przez Dyrekcję ISE uczestniczyli w wykładzie interaktywnym pt. „Resocjalizacja: czyli co, gdzie dla kogo?” – przeprowadzonym przez dr hab. Danutę Raś, prof. nadzw. PWSZ i dr Monikę Urbanek.

Studiuj resocjalizację w PWSZ w RaciborzuStudiuj resocjalizację w PWSZ w Raciborzu
Studiuj resocjalizację w PWSZ w Raciborzu

Dyrekcja ISE wraz z pracownikami i studentami dziękują za wizytę i zapraszają do studiowania PEDAGOGIKI RESOCJALIZACYJNEJ.