AktualnościInstytut Kultury Fizycznej i Zdrowia

Uczelniany turniej w piłkę siatkową o puchar rektora

Uczelniany turniej w piłkę siatkową o puchar rektora

W dniu 28 maja rozegrano czwartą  edycję międzyinstytutowych rozgrywek w piłce siatkowej mężczyzn o Puchar Rektora.

Oficjalnego otwarcia dokonał dyrektor IKFiZ dr Marcin Kunicki.

Do  zawodów zgłosiły się drużyny trzech instytutów: Instytutu Techniki, Instytutu Studiów Społecznych oraz Instytutu Kultury Fizycznej.

Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. W pierwszym spotkaniu rywalizowały drużyny ISS – IT. Mecz zakończył się zwycięstwem 2:1 dla drużyny Instytutu Studiów Społecznych.

W kolejnych spotkaniach padły następujące wyniki:

IKF- IT -2:0

ISS – IKF-1:2

Puchar przechodni wywalczyła drużyna IKF, drugie miejsce przypadło zespołowi ISS, a  trzecią lokatę zajął  IT. Z rąk Prorektora  do spraw dydaktyki

i studentów dr Paweł Strózika wszyscy uczestnicy otrzymali medale,  a zwycięzcom  dodatkowo wręczono okazały puchar.

Turniej przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze, sportowo był udany, a jego uczestnicy czekają już na kolejną edycję.

Organizatorem tych rozgrywek był KU AZS PWSZ, a nad sprawnym przebiegiem czuwał  mgr Witold Galiński.