Aktualności

AktualnościInstytut Architektury

Agencja Rozwoju Przemysłu wyróżniła pracę absolwenta Instytutu Architektury

Konkurs-4

Agencja Rozwoju Przemysłu wyróżniła pracę absolwenta Instytutu Architektury

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″ fb_built=”1″ _i=”0″ _address=”0″][et_pb_row admin_label=”Wiersz” _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” _i=”0″ _address=”0.0″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” _i=”0″ _address=”0.0.0″ custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”3.29.3″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” _i=”0″ _address=”0.0.0.0″]

Dziś w Warszawie w siedzibie ARP odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla najlepszych prac magisterskich, licencjackich i inżynierskich związanych z tematyką zarządzania przedsiębiorstwem, restrukturyzacji i innowacji. W rozdaniu nagród wzięli udział m.in. wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin oraz przewodniczący Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych profesor Witold Stankowski. Honorowy patronat nad konkursem objęła Kancelaria Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

Podczas gali wyróżniono autorów najlepszych prac dotyczących innowacji w przemyśle, restrukturyzacji oraz efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem. Do konkursu zakwalifikowano prace, na podstawie których nadano tytuł magistra, inżyniera i licencjata w latach 2018-2019. Laureaci otrzymali też nagrody pieniężne w kwotach od tysiąca do czterech tysięcy złotych.

 

Wyróżnienie zdobył absolwent Instytutu Architektury, Jonasz Matuszczyk. Jury doceniło pracę inżynierską „Projekt koncepcji nowej biblioteki naukowej z systemem ASRS wraz z nowym kampusem PWSZ w Raciborzu”, której promotorem była JM Rektor Ewa Stachura.

 

Tegoroczny konkurs zorganizowany przez Agencję Rozwoju Przemysłu jest pierwszym konkursem adresowanym do absolwentów uczelni zawodowych. Zgodnie z zapowiedziami Prezesa Agencji, w kolejnym konkursie zostanie wyróżnione więcej kategorii uwzględniających specyfikę prac magisterskich, licencjackich i inżynierskich powstających na poszczególnych kierunkach.  
 
Agencja rozwoju Przemysłu jest partnerem Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych, podczas II Zgromadzenia KRePUZ w Suwałkach, które odbyło się w dniach 11-14 września br. zostało zawarte porozumienie o współpracy.
 

 

 

 

[/et_pb_text][et_pb_gallery gallery_ids=”22284,22283,22281,22282″ posts_number=”40″ show_title_and_caption=”off” show_pagination=”off” _builder_version=”3.29.3″ _i=”1″ _address=”0.0.0.1″][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]