AktualnościBiblioteka

Nowe książki on-line Ibuk Libra

Biblioteka 2018

Nowe książki on-line Ibuk Libra

Biblioteka PWSZ wykupiła dostęp do książek on – line IBUK Libra. Studenci oraz pracownicy mają teraz do dyspozycji aż 1638 tytułów książek oraz czasopism. IBUK Libra to pierwsza w Polsce czytelnia internetowa, pozwalająca na pracę z książką 24 godziny na dobę. Książki w formie on-line można czytać z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Czytelnicy mają dostęp do szerokiego wyboru podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim oraz wielu innych pozycji, w tym poradników, z zakresu literatury faktu, słowników, przewodników.

Studentów, wykładowców oraz pracowników, którzy nie posiadają aktualnego kodu dostępu lub zdalnego dostępu VPN, zapraszamy do Biblioteki PWSZ. Kody będą aktywne do września 2020 r. Studenci I roku, którzy otrzymali swoje kody PIN na zajęciach z przysposobienia bibliotecznego, nie muszą zgłaszać się po nowe. Więcej informacji na stronie http://biblioteka.pwsz.raciborz.edu.pl/ibuk/