AktualnościBiblioteka

DOSTĘP TESTOWY DO BAZ BLOOMSBURY COLLECTIONS, BLOOMSBURY ARCHITECTURE LIBRARY ORAZ BLOOMSBURY EDUCATION AND CHILDHOOD STUDIES

Biblioteka PWSZ w Raciborzu informuje, że otrzymała bezpłatny dostęp testowy do baz Bloomsbury Collections, Bloomsbury Architecture Library oraz Bloomsbury Education and Childhood Studies.

Baza Bloomsbury Collections zapewnia dostęp do kolekcji ebooków z zakresu nauk humanistycznych i społecznych. Zawiera ponad 8000 tytułów, w tym treści z najnowszych publikacji badawczych.

Dostępne tematyczne kolekcje ebooków  obejmują zakres chronologiczny  od 2013 roku do chwili obecnej.

Architecture Library oferuje dostęp do kolekcji  treści tekstowych oraz graficznych z zakresu architektury, urbanistyki oraz projektowania wnętrz.

Baza Education and Childhood Studies umożliwia dostęp do ebooków, czasopism oraz raportów dotyczących edukacji oraz edukacji wczesnoszkolnej na całym świecie. Korzystając z zasobów, użytkownicy mogą łatwo studiować  i porównywać kraje na sześciu kluczowych poziomach edukacji: wczesnej edukacji, dzieciństwa, młodzieży, szkolnictwa podstawowego, szkolnictwa średniego i szkolnictwa wyższego.

Dostęp do bazy jest aktywny ze strony http://biblioteka.pwsz.raciborz.edu.pl/2020/03/31/dostep-testowy-do-baz-bloomsbury-collections-bloomsbury-architecture-library-oraz-bloomsbury-education-and-childhood-studies/ od 01.04.2020 – 31.05.2020 r.

Z wymienionych baz użytkownicy mogą korzystać spoza sieci PWSZ w Raciborzu poprzez zdalny dostęp VPN.

Wszelkie informacje dotyczące usługi  VPN można uzyskać na stronie internetowej http://biblioteka.pwsz.raciborz.edu.pl/zdalny-dostep-do-e-zasobow-spoza-sieci-pwsz-w-raciborzu/