Komunikat JM Rektora PWSZ w Raciborzu – wybory do Komisji Wyborczej i Komisji Rewizyjnej

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci!

Zapraszam wszystkich chętnych studentów do zgłaszania swoich kandydatur do pracy w Komisji Wyborczej Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego oraz w Komisji Rewizyjnej Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego.

Powołanie wspomnianych Komisji jest niezbędne do przeprowadzenia wyborów do Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego.

Chętni studenci mogą zgłaszać się od momentu zamieszczenia komunikatu do dnia 16.11.2020 do godz. 14.00. Zgłoszenie następuje poprzez przesłanie załączonego do komunikatu oświadczenia (skanu wypełnionego i podpisanego oświadczenia, obowiązkowo z uzupełnionym numerem albumu) na adres mailowy: katarzyna.kasowska@pwsz.raciborz.edu.pl. Zgłoszenia mogą być przesyłane tylko z maila studenckiego w domenie PWSZ w Raciborzu.

Dziękuję Państwu za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu wyborów do RUSS.

W załączeniu:

1. Oświadczenie – zgoda na udział w pracach Komisji Wyborczej/Komisji Rewizyjnej Samorządu Studenckiego – kliknij, aby pobrać
  2. Link do instrukcji korzystania z poczty uczelnianej http://it.pwsz.raciborz.edu.pl/pakiet-ms-office-dla-studenta/

REKTOR
dr Paweł Strózik