AktualnościInstytut Architektury

Międzynarodowa i Interdyscyplinarna Konferencja pod nazwą ” Cultural Studies in Business. A New Perspective for University in Europe”

Międzynarodowa i Interdyscyplinarna Konferencja pod nazwą „ Cultural Studies in Business. A New Perspective for University in Europe”  została  zorganizowana w dniu 11 grudnia 2020 r. przez UBI University Covilha- Portugal, Sapienza University Italy, Kolegji Universitar Wisdom Split Chroatia oraz Euro College Institution for Business Studies Tirana w Albanii i przeprowadzona w trybie zdalnym a była efektem trwającego od 3 lat projektu Erasmus+ podjętego z Uczelniami Portugalii, Włoch, Mołdawi, Albanii  oraz Turcji, Litwy i Polski. Ze względu na występujące w krajach prelegentów różnice czasowe, oraz ilość referatów, a także liczny udział studentów konferencja zaplanowana została od rannych do późnych godzin wieczornych.

Naszą Uczelnię reprezentowała Dyrektor Instytutu Architektury dr inż. arch. Joanna Sokołowska Moskwiak, prof. PWSZ  wygłaszając referat  pt ;” New challanges  in cultural heritage management”.