Ankieta Studencka 2020-2021

Drodzy Studenci!

Zapraszamy do udziału w Ankiecie Studenckiej 2020-2021, która została rozesłana na studenckie skrzynki mailowe.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Ankiet Studenckich: opinii o zajęciach dydaktycznych, które odbyły się w semestrze zimowym 2020-2021.

Ankiety są anonimowe i przeprowadzane w formie elektronicznej, on-line za pośrednictwem systemu LimeSurvey.

Państwa opinia pomoże nam udoskonalić jakość kształcenia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu.

Kwestionariusz Ankiety Studenckiej opinii o zajęciach dydaktycznych odpowiada przedmiotom realizowanym przez danego Studenta w semestrze zimowym 2020-2021.

Po wysłaniu kwestionariusza, Student nie może już poprawić ani uzupełnić wprowadzonych do niego danych, w tym ocenić kolejnych osób prowadzących przedmiot.

Uwagi i pytania do ankiety można zgłaszać poprzez skrzynkę mail ankieta@pwsz.raciborz.edu.pl z podaniem numeru indeksu.

Dziękujemy!