AktualnościErasmus+Instytut Techniki

Wizyta w ramach Erasmus +

Wizyta w ramach Erasmus +

Dnia 1.02.2022r. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu gościliśmy przedstawicieli z Turcji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Serbii, Czech oraz Polski. Wizyta odbyła się w ramach programu Erasmus + ” Our Innovative Journey to Learning STEAM”. Celem projektu jest zwiększenie możliwości każdej instytucji poprzez zapewnienie nauczycielom z instytucji partnerskich możliwości zdobywanie kompetencji zawodowych z praktykami STEAM i obserwowanie szkoleń partnerów w Europie w zakresie STEAM.

W tracie wizyty przedstawiona została Uczelnia oraz osiągnięcia studentów a w szczególności Instytutu Techniki oraz Neofilologii. Goście zapoznali się również z naszą baza laboratoryjną, która byli bardzo zainteresowani.