Studentka PWSZ zwyciężyła w konkursie pod patronatem prof. Buzka

IMG_20220512_102728

Studentka PWSZ zwyciężyła w konkursie pod patronatem prof. Buzka

Marta Tambor, studentka trzeciego roku architektury raciborskiej PWSZ, zdobyła nagrodę za projekt okładki w konkursie pod patronatem prof Jerzego Buzka, posła do Parlamentu Europejskiego.

Konkurs dotyczył projektów okładek do publikacji pt. Zrównoważony rozwój i europejski zielony ład wektorami doskonalenia warsztatu naukowca (praca zbiorowa pod redakcją Jerzego Buzka, Henryka A. Kretka i Michała Staniszewskiego, Wydawnictwo PWSZ w Raciborzu, Racibórz 2022) oraz Implementacja idei europejskiego zielonego ładu realizacją założeń zrównoważonego rozwoju (redakcja naukowa Paweł Strózik, Henryk A. Kretek, Wydawnictwo PWSZ w Raciborzu, Racibórz 2022). Projekty zostały przysłane na konkurs organizowany na okoliczność finału XII edycji projektu „Debiut naukowy – zrównoważony rozwój a europejski zielony ład”. Marta Tambor w nagrodę otrzymała zaproszenie na wizytę studyjną w Brukseli.