AktualnościInstytut Kultury Fizycznej i Zdrowia

Świąteczna pomoc Koła Naukowego „Pielęgniarstwo w nauce i praktyce”

IMG-20221222-WA0012

Świąteczna pomoc Koła Naukowego „Pielęgniarstwo w nauce i praktyce”

Pielęgniarstwo to wyjątkowy kierunek. Chcąc pracować w tak pięknym ale też odpowiedzialnym i trudnym zawodzie potrzeba wiedzy, umiejętności, determinacji w dążeniu do celu oraz, a może przede wszystkim należy zauważać drugiego człowieka.

Studenci pielęgniarskiego koła naukowego rozglądają się z zainteresowaniem wokół siebie i w piękny sposób potrafią odpowiedzieć na potrzeby innych.

Wczorajszy dzień, 22 grudnia był dla naszego zespołu bardzo wyjątkowy, przepełniony radością, wzruszeniem i uśmiechem dzieci. Nasza akcja dobroczynna „Dobro ofiarujesz DOM dla dzieci budujesz” uruchomiła ogromne pokłady studenckiego DOBRA. Udało się przygotować i przekazać dzieciom z placówek opiekuńczo wychowawczych z terenu naszego Powiatu paczki wypełnione książkami, słodyczami, zabawkami, środkami pielęgnacyjnymi oraz skarpetami.

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”

J. Korczak

Wczoraj wspólnie z nami uśmiechał się cały świat.

Koło naukowe PIELĘGNIARSTWO w nauce i praktyce.