AktualnościInstytut Kultury Fizycznej i Zdrowia

ll-4-1-scaled

<strong>Turniej eliminacyjny Akademickiego Młodzieżowego Pucharu Polski w piłce siatkowej</strong>

W miniony weekend w Rzeszowie odbył się turniej eliminacyjny Akademickiego Młodzieżowego Pucharu Polski w piłce siatkowej.

Projekt jest skierowany do studentów w kategorii U-23 oraz zawodników młodzieżowych z kategorii junior.

Akademia Nauk Stosowanych przystąpiła do rozgrywek z Centralnym Akademickim Ośrodkiem Siatkarskim.

Dzięki współpracy ANS w Raciborzu z Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla udało się wystawić drużynę do rozgrywek. Z każdego turnieju jeden zespół uzyskał kwalifikację do rozgrywek finałowych, które odbędą się w nadchodzący weekend w Lublinie.

W Rzeszowie uzyskaliśmy następujące rezultaty:

🔽 Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu – Uniwersytet Technologiczno – Humanistyczny w Radomiu 3:0
🔽 Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu – Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie 3:0
🔽 Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu – Uniwersytet Rzeszowski 2:3

Po emocjonującym meczu z drużyną z Rzeszowa złożoną z zawodników AKS Resovia Rzeszów oraz studentów z Uniwersytetu Rzeszowskiego nie udało się awansować do finału Akademickiego Młodzieżowego Pucharu Polski.

źródło: https://akademiatalentowjw.pl/