Można składać wnioski na stypendia na semestr zimowy 2023/2024 aż do 6 października!

People deciding to help with money through the internet

Drodzy Studenci! Uczelnia zdecydowała dzisiaj, że możecie składać wnioski na stypendia dla studentów od II do V roku aż do 6 października 2023. To ostateczny termin!

Pamiętajcie też, że jeśli złożyliście wniosek online na Platformie Studenta, to musicie dostarczyć go również w wersji papierowej z załącznikami do gabinetu 234 w Sekcji ds. Stypendiów do tego samego terminu. Tylko wtedy wasz wniosek trafi do Komisji Stypendialnej w Raciborzu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Sekcją ds. Stypendiów tel. 32 415 50 20 wew. 209, lub anna.czekala@akademiarac.edu.pl