Jakość i bliskość domu. Studiowanie w ANS na fali

DSC04239_edytowano

Jakość i bliskość domu. Studiowanie w ANS na fali

Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu zorganizowała dziś, 21.03., dzień otwarty dla maturzystów. Wśród zaproponowanych atrakcji wykłady, warsztaty i gry.

Uczelniana kawiarenka – darmowa kawunia i ciasteczko, Gra terenowa “Poznaj naszą Akademię”, Nagraj Stories w uczelnianym studio telewizyjnym, ANSwer Kahoot – poznaj Akademię z Raciborza, Warsztaty kryminalistyczno-policyjne, Warsztaty logiczne (wykład + symultana szachowa), Walczymy z maturą z matmy. Czego się spodziewać?, Technicznie rzecz biorąc! – przegląd laboratoriów Instytutu Techniki, 4Polish-English-Pub-Quiz – językowe rywalizacje, Be Fun! Be Fit! – warsztaty + wykłady o ruchu i zdrowiu, Nie daj się! – warsztaty skutecznej samoobrony, Budujemy mosty! – ćwiczenia praktyczne z architektury, Artystycznie o fotografii – cykl warsztatów oraz Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej – co to? – te punkty programu wypełniły dziś Dzień Otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu.

O korzyściach studiowania w murach raciborskiej uczelni mówi prorektor ds. organizacji, dr inż. Tomasz Czyszpak.