Kolejni inżynierowie opuścili mury raciborskiej Uczelni

Kolejni inżynierowie opuścili mury raciborskiej Uczelni

Do grona inżynierów dołączyło 37 absolwentów kierunków Automatyka i robotyka oraz Zarządzanie i inżynieria produkcji Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu. Kierunek Automatyka i robotyka to kierunek prowadzony w Instytucie Techniki od kilkunastu lat. Również w tym roku tematyka projektów inżynierskich była bardzo ciekawa. Kilka projektów zrealizowano we współpracy z przedsiębiorstwami, na szczególną uwagę zasługuje między innymi projekt pana inż. Witolda Pietrzaka pt. „Projekt wspomagania obsługi pasieki” wykonany pod kierunkiem dr inż. Wiktorii Kalus oraz inż. Adama Sowy pt. „Projekt zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego z pozycjonerem obrotowym”  wykonany pod kierunkiem dr inż. Grzegorza Gołdy.

Z wybranymi projektami zrealizowanymi we współpracy z przemysłem można się zapoznać w zakładce Współpraca z przedsiębiorstwami. Z pełną lista tematów projektów inżynierskich można zapoznać się w zakładce Tematy zrealizowanych projektów inżynierskich.