AktualnościInstytut Architektury

FOTON w hołdzie ziemi

fot.Jakub Kwiatkowski FOTON (1A)

FOTON w hołdzie ziemi

Tradycyjnie już w czasie obchodów Międzynarodowego Tygodnia Ziemi członkowie Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej FOTON uczestniczą w plenerze fotograficznym na terenie raciborskiego Arboretum Bramy Morawskiej. Efekty tej proekologicznej akcji, a także innych akcji mających związek z szacunkiem do Natury prezentujemy w formie wirtualnej wystawy. W E-wystawie uczestniczą członkowie FOTON-u: Adam Rokosz OP FOTON, Aleksander Moskwa FOTON, Dawid Pawlar FOTON, Julia Chrapiec FOTON, Julia Dobreniuk FOTON, Gabriela Habrom-Rokosz FOTON, Robert Kubik FOTON, Jakub Kwiatkowski FOTON, Miłosz Manista FOTON, Sebastian Fus FOTON, Stefan Krybus FOTON oraz studenci kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuk plastycznych: Dorota Kuryło EA, Julia Juraszczyk EA i Izabela Piwowarczyk EA.