22maj09:3013:00Zaproszenie na Forum Pedagogiczne – Dni Zdrowia 22 maja 2025 r. godz. 9.30
Szczegóły
22 maja 2025 r. (czwartek), godz. 9:30 Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu, sala A217Instytut Studiów Edukacyjnych, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Raciborzu i miasto
Szczegóły
22 maja 2025 r. (czwartek), godz. 9:30
Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu, sala A217
Instytut Studiów Edukacyjnych, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Raciborzu i miasto #Racibórz serdecznie zapraszają na wydarzenie poświęcone promocji zdrowia fizycznego i psychicznego w środowisku akademickim. W ramach Forum Pedagogicznego – Dni Zdrowia zaplanowano spotkania z ekspertami oraz wykłady otwarte, skierowane do studentów i pracowników uczelni.
Program wydarzenia:
9:30 – Spotkanie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej: Zachęcamy do szczepień
10:00 – Wykład otwarty prof. dr hab. n. med. Jadwigi Jośko-Ochojskiej: Jak radzić sobie ze stresem?
11:00–12:00
Spotkania z ekspertkami w salach tematycznych:
• mgr Danuta Hryniewicz – sala 128
• mgr Magdalena Szalc – sala 219
• mgr Magdalena Zadora – sala 215
Wydarzenie ma charakter otwarty. Zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowia i dobrostanu.
#ForumPedagogiczne#DniZdrowia#ANSRacibórz#ProfilaktykaZdrowotna#ZdrowiePsychiczne

