Zaproszenie na Forum Pedagogiczne – Dni Zdrowia 22 maja 2025 r. godz. 9.30

22maj09:3013:00Zaproszenie na Forum Pedagogiczne – Dni Zdrowia 22 maja 2025 r. godz. 9.30

Szczegóły

22 maja 2025 r. (czwartek), godz. 9:30

Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu, sala A217
Instytut Studiów Edukacyjnych, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Raciborzu i miasto #Racibórz serdecznie zapraszają na wydarzenie poświęcone promocji zdrowia fizycznego i psychicznego w środowisku akademickim. W ramach Forum Pedagogicznego – Dni Zdrowia zaplanowano spotkania z ekspertami oraz wykłady otwarte, skierowane do studentów i pracowników uczelni.

Program wydarzenia:

9:30 – Spotkanie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej: Zachęcamy do szczepień

10:00 – Wykład otwarty prof. dr hab. n. med. Jadwigi Jośko-Ochojskiej: Jak radzić sobie ze stresem?

11:00–12:00

Spotkania z ekspertkami w salach tematycznych:

• mgr Danuta Hryniewicz – sala 128

• mgr Magdalena Szalc – sala 219

• mgr Magdalena Zadora – sala 215

Wydarzenie ma charakter otwarty. Zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowia i dobrostanu.

#ForumPedagogiczne#DniZdrowia#ANSRacibórz#ProfilaktykaZdrowotna#ZdrowiePsychiczne

Termin

2025-05-22 09:30 - 13:00(GMT+02:00)