AktualnościEdukacja ArtystycznaInstytut Studiów Edukacyjnych

FOTON „Rozmowy o fotografii”

foto.Patrycja_Piechula_FOTON_12

FOTON „Rozmowy o fotografii”

W piątek 28 października odbyło się pierwsze w tym roku akademickim spotkanie Studenckiego Koła Naukowego Fotografii Artystycznej FOTON z cyklu „Rozmowy o fotografii”.

Miało ono szczególny charakter z uwagi na obecność gości specjalnych – członków Związku Polskich Artystów Fotografików Okręg Śląski w Katowicach: Antoniego Kreisa i Beatę Mendrek-Mikulską, którzy poprowadzili warsztaty fotograficzne na temat: „Obiektyw na siebie, czyli AUTOPORTRET”.

W spotkaniu oprócz członków FOTON-u wzięli udział studenci I i II roku edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych, uczniowie Technikum Fotograficznego z Żor oraz uczniowie raciborskiego Liceum Plastycznego.

Autorkami zdjęć są: Alicja Świerczyńska, Patrycja Piechula i Iwona Karwot – członkinie FOTON-u oraz dr Gabriela Habrom-Rokosz – opiekun naukowy Koła.