AktualnościInstytut Studiów Społecznych

Wykład dotyczący RODO w raciborskiej PWSZ

Zarządzenia PWSZ Racibórz

Wykład dotyczący RODO w raciborskiej PWSZ

Wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnych przedsiębiorców w najbliższym czasie w murach raciborskiej PWSZ odbędzie się wykład otwarty dotyczący ochrony danych osobowych. Tematem przewodnim będzie unijne rozporządzenie RODO w kontekście obowiązków jakie rodzi ono dla przedsiębiorców.

Wykład – szkolenie poprowadzi dr Paweł Bednarski, radca prawny i wykładowca raciborskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Od lat zajmuje się on ochroną danych osobowych, nie tylko dydaktycznie ale i zawodowo – szkoląc i wdrażając RODO w wielu instytucjach. Dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką dr Paweł Bednarski przeprowadzi wykład otwarty, który odbędzie się 28 maja (poniedziałek) o godzinie 10.00 w sali 330 raciborskiej PWSZ przy ulicy Słowackiego 55. Wstęp wolny.