Aktualności

AktualnościEdukacja ArtystycznaInstytut ArchitekturyInstytut Kultury Fizycznej i ZdrowiaInstytut Studiów Edukacyjnych

Studenckie last minute! Rekrutacja uzupełniająca!

Dodatkowa rekrutacja PWSZ w Raciborzu

Studenckie last minute! Rekrutacja uzupełniająca!

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_button _builder_version=”3.11.1″ button_text=”Zapisz się na studia ONLINE!” button_url=”https://sir.pwsz.raciborz.edu.pl/” url_new_window=”on” button_alignment=”center” box_shadow_style=”preset1″ /][et_pb_text _builder_version=”3.11.1″]

Drodzy Kandydaci! Nowy rok akademicki już wkrótce ale uwaga! Nie jest jeszcze za późno aby zapisać się na wymarzone studia… Do 25 września 2018 r. trwa uzupełniająca rekrutacja kandydatów na studia licencjackie i inżynierskie w PWSZ w Raciborzu na rok akademicki 2018/2019.

Jest to szansa dla osób, którym nie udało się zapisać na studia w poprzednich naborach, lub późno uzyskały wyniki z poprawkowej matury. W ofercie kierunki kształcenia:

  • Architektura
  • Automatyka i Robotyka
  • Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych
  • Pedagogika ze specjalnościami: Pedagogika Resocjalizacyjna, Edukacja Elementarna
  • Turystyka i Rekreacja
  • Filologia czeska

Wykorzystaj szansę i wybierz ciekawy sposób na zdobycie wykształcenia i zawodu. Studia to najlepszy czas w życiu, interesujące zajęcia, dużo zajęć praktycznych, praktyk zawodowych i przyjazna kadra – Tylko u nas taka oferta edukacyjna – Zapraszamy!

[/et_pb_text][et_pb_button _builder_version=”3.11.1″ button_text=”Zapisz się na studia ONLINE!” button_url=”https://sir.pwsz.raciborz.edu.pl/” url_new_window=”on” button_alignment=”center” box_shadow_style=”preset1″ /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]