AktualnościErasmus+

O Conradzie i Lemie na Uniwersytecie Św. Cyryla i Metodego w bułgarskim Wielkim Tyrnowie

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″][et_pb_row _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text _builder_version=”3.27.4″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”]W dniach 22-28 października studenci filologii angielskiej oraz filologii polskiej Uniwersytetu Św. Cyryla i Metodego w Wielkim Tyrnowie (Bułgaria) mieli okazję wysłuchać serii wykładów wygłoszonych przez dr Daniela Vogla, poświęconych powiązaniom pomiędzy literaturą marynistyczną Josepha Conrada a utworami fantastyczno-naukowymi Stanisława Lema.

Dr Daniel Vogel odwiedził Uniwersytet Św. Cyryla i Metodego na zaproszenie prof. Margrety Griegorowej w ramach nowej, podpisanej kilka miesięcy temu umowy bilateralnej Erasmus+. Pracowników i studentów naszej Uczelni zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdów zagranicznych, znajdującą się na stronie internetowej w zakładce Erasmus.