Konkurs „Podatkowi Liderzy”

Uwaga studenci! Zapraszamy do wzięcia udziału w atrakcyjnym konkursie „Podatkowi Liderzy” organizowanym po raz siódmy przez Ministerstwo Finansów i Krajową Administrację Skarbową.

Jego celem jest przyspieszenie kariery zawodowej poprzez edukację studentów i absolwentów uczelni wyższych, kierunków z dziedzin nauk prawnych lub ekonomicznych, skierowana na tematy aktualnych problemów polskiego prawa podatkowego i roli Ministerstwa Finansów w kreowaniu rozwiązań. Konkursu wspiera również rekrutację absolwentów i pozyskiwanie ich do pracy w Ministerstwie Finansów.

W skrócie:

• Konkurs skierowany jest do studentów lub absolwentów studiów na kierunku z dziedzin nauk prawnych lub ekonomicznych, która w dniu rozpoczęcia Stażu nie ukończyła 30. roku życia
  • Najbliższa edycja rozpoczyna się z chwilą publikacji komunikatu i strony www – planowany przyszły tydzień
  • Temat pracy konkursowej: Partnerstwo biznesu z fiskusem
  • Termin nadsyłania prac: 24 maja 2020 r.
  • Zgłoszenie mają być przesyłane na: praktyki@mf.gov.pl
  • Do wygrania 12 płatnych staży w Ministerstwie Finansów

Jak wziąć udział w konkursie?

Przygotuj pracę konkursową na temat „Partnerstwo biznesu z fiskusem”

Wymagane dokumenty:

• Praca konkursowa (maks. 2 strony A4, czcionka 12)
  • Karta zgłoszenia (podpisana własnoręcznie)
  • CV

Zaświadczenie o statusie studenta lub skan dyplomu ukończenia studiów.

Szczegółowe informacje: https://www.gov.pl/web/finanse/zaproponuj-nowe-sciezki-wspoldzialania-biznesu-z-administracja-skarbowa-i-zostan-podatkowym-liderem

Życzymy powodzenia!