Aktualności

AktualnościKoronawirusStudent

DOM STUDENTA POBRANIE PRYWATNYCH RZECZY

Dom Studenta PWSZ w Raciborzu

DOM STUDENTA POBRANIE PRYWATNYCH RZECZY

Szanowni Państwo

Mając na uwadze zapytania dotyczące możliwości pobierania prywatnych rzeczy pozostawionych w Domu Studenta informuję, że istnieje możliwość podjęcia przedmiotowych działań od dnia 30. 04.2020 roku wg poniższej procedury:

  1. Rzeczy prywatne może pobrać wyłącznie student/mieszkaniec Domu Studenta PWSZ w Raciborzu (osobiście).
  2. Przed przyjazdem studenta do budynku należy skontaktować się telefonicznie z pracownikiem recepcji DS (nr tel. kom. +48 664 740 736) lub drogą elektroniczną (e-mail: dom.studenta@pwsz.raciborz.edu.pl), w celu ustalenia dokładnego terminu przyjazdu (data, godzina).
  3. Wejście oraz wyjście z budynku będzie ewidencjonowane oraz monitorowane. W trakcie wejścia do DS należy obowiązkowo zgłosić się w recepcji.
  4. W obiekcie może przebywać wyłącznie jeden student.
  5. Przewidziany czas na w/w czynności wynosi do 90 min. od chwili wejścia do obiektu.
  6. Student w trakcie oczekiwania na wejście do budynku oraz w trakcie przebywania w nim, zobowiązany jest do przestrzegania zasady „dystansu społecznego” i dostosować się do informacji i dyspozycji pracowników administracji obiektu.
  7. Pobieranie prywatnych rzeczy z Domu Studenta może odbywać się przez całą dobę siedem dni w tygodniu wyłącznie na podstawie spełnienia warunku z pkt. nr 2.
  8. Przewidywany termin zakończenia realizacji możliwości pobierania prywatnych rzeczy pozostawionych w Domu Studenta ustalono na dzień 22.05.2020 roku do godz. 20.00.

Administrator Domu Studenta