Aktualności

Aktualności

2. termin rekrutacji na studia

2. termin rekrutacji na studia

Trwa drugi etap rekrutacji na studia. Nabór potrwa do wyczerpania miejsc nie dłużej niż do 15 września, a w ofercie znajdują się kierunki studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich.

Drugi etap rekrutacji odbywa się w trybie online (System Internetowej Rekrutacji SIR). Oznacza to, że osoby zainteresowane studiami wyższymi , które spełniają odpowiednie warunki i poprawnie wypełnią formularz zgłoszenia, oczekują na decyzję o przyjęciu zgodnie z harmonogramem rekrutacji podanym na stronie internetowej Uczelni. Na kandydatów czekają różnorodne kierunki, m.in. pedagogiczne, społeczne i ścisłe.

Spośród dostępnych jeszcze kierunków dużym zainteresowaniem cieszą się m.in. filologie, bezpieczeństwo państwa oraz zarządzanie i inżynieria produkcji. Jednak z każdym dniem ubywa miejsc bo zgodnie z przewidywaniami i doświadczeniem ubiegłych lat wielu młodych ludzi chce dołączyć do naszej wspólnoty akademickiej, a trudny okres pandemii , który maturzyści mają za sobą tego trendu nie powstrzymał. Oferta dostępnych kierunków wraz ze szczegółowym opisem każdego z nich oraz zasadami przyjęć na studia i terminy zakończenia naborów jest dostępna na stronie: https://www.pwsz.raciborz.edu.pl/rekrutacja/

Przewidujemy także, że – jak co roku – duży ruch w zainteresowaniu ofertą studiów nastąpi po upływie okresu wakacyjnego czyli z początkiem września.

Kandydatom zainteresowanym studiami na kierunku ARCHITEKTURA przypominamy o konieczności przystąpienia do egzaminu wstępnego.

ARCHITEKTURA  – Egzamin wstępny online w dniu 7 września o godzinie 9.00  

Szczegóły dostępne na https://www.pwsz.raciborz.edu.pl/2021/05/05/architektura-egzamin-wstepny/

ZAPRASZAMY!