Aktualności

Aktualności

Pomoc Ukrainie

Flag of Ukraine

Pomoc Ukrainie

[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.22″ global_colors_info=”{}” da_is_popup=”off” da_exit_intent=”off” da_has_close=”on” da_alt_close=”off” da_dark_close=”off” da_not_modal=”on” da_is_singular=”off” da_with_loader=”off” da_has_shadow=”on” da_disable_devices=”off|off|off”][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”3.27.4″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”]

Szanowni Studenci,

Konflikt na Ukrainie to niewyobrażalne cierpienie tysięcy niewinnych ludzi. Jest wojna…obserwując od tygodni sytuację na Ukrainie ze strachem i niedowierzaniem myśleliśmy, że w XXI wieku niemożliwe jest, że niewinnych ludzi spotka straszliwe zagrożenie jakim jest regularna wojna. Stało się.  Wobec tej sytuacji chcąc wesprzeć osamotnioną ludność ukraińską, a potrzeby są ogromne dołączamy do tysięcy ludzi dobrej woli, instytucji, samorządów i innych organizacji i działając w porozumieniu z Rektorem PWSZ włączamy się w akcję „POMOC DLA UKRAINY” Nie potrafimy przewidzieć, co się wydarzy w najbliższych dniach, scenariusze jednak nie są optymistyczne, a ludziom trzeba pomóc. Jak?

Podejmujemy zbiórkę w PWSZ 

1. w Instytucie Architektury – Hol główny obok portierni

2. Hol budynku głównego PWSZ przy ul. Słowackiego 55 

Zbieramy w pierwszej kolejności: – bandaży, środków opatrunkowych – kocy ratunkowych- wszelkie środki pierwszej pomocy oraz – środki czystości ( wszelkie )- żywność ( konserwy, oraz makarony, ryż itp. ) 

Prosimy, aby darowana odzież była nowa lub w bardzo dobrym stanie – wyprana.

Zbiórka organizowana jest wewnątrz społeczności Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu.
Nie bądźmy obojętni na dramat , który spotyka niewinnych ludzi. Pomóżmy jak potrafimy. 

Zachęcamy również do odwiedzenia strony (wiele przydatnych informacji na temat form i możliwości włączenia się w pomoc). 
https://www.siepomaga.pl/ukraina

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]